Strona główna » Tagi - Serwis główny » Urlop
Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka radzi: samochodem na wakacje!
. // 04. 08. 2016

Mamy już sierpień, za nami połowa wakacji. Jeśli właśnie teraz wybieracie się na urlopowy wyjazd do któregoś z krajów Europy i zamierzacie jechać samochodem, warto się do tej wyprawy... więcej »

Autem na długi weekend Autem na długi weekend – jak przygotować się do trasy
. // 25. 05. 2016

Przed nami kolejny długi majowy weekend. Wiele osób zapewne ruszy razem z rodziną w trasę, w związku z czym warto odpowiednio przygotować pojazd do podróży. Oto parę wskazówek.  ... więcej »

Bezpieczny weekend majowy - jak się do niego przygotować?
. // 28. 04. 2016

310 wypadków drogowych, w których zginęło 30 osób, a 408 zostało rannych – to czarne statystyki ubiegłorocznej majówki. Jak będzie w tym roku? Pogoda zachęca do wyjazdu i spędzenia czasu... więcej »

Z dzieckiem na szczyt - o czym trzeba pamiętać
. // 28. 01. 2016

Wyjście zimą w góry z maluchem może być wyzwaniem. Co nie znaczy, że pojawienie się potomstwa powinno oznaczać rezygnację ze spędzania czasu w otoczeniu górskich krajobrazów. więcej »

O czym należy pamiętać wyjeżdżając na ferie zimowe za granicę?
. // 16. 01. 2015

Rozpoczął się czas wyjazdów zimowych. Ze względu na kapryśną aurę w kraju wiele osób wybiera wyjazdy zagraniczne, często samochodem. Co warto wiedzieć na temat przepisów obowiązujących... więcej »

Samochodem na wakacje do Bułgarii
E.D. // 01. 06. 2013

Niektórzy z nas nie zdecydowali się jeszcze dokąd pojechać na wakcje. Nasza propozycja, zwłaszcza dla osób podróżujących z dziećmi samochodem, to Bułgaria. Republika Bułgarii położona... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Urlop

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl