Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczna podróż ze zwierzakiem
Jak bezpiecznie przewieźć psa samochodem Jak bezpiecznie przewieźć psa samochodem?
. // 29. 06. 2016

Planujesz wyjechać na wakacje i zabierasz ze sobą psa? W trakcie podróży samochodem zadbaj zarówno o bezpieczeństwo swoje, jak i swojego pupila. Zobacz także: Jak „rozmawiać” trzeba z... więcej »

Autem na długi weekend Autem na długi weekend – jak przygotować się do trasy
. // 25. 05. 2016

Przed nami kolejny długi majowy weekend. Wiele osób zapewne ruszy razem z rodziną w trasę, w związku z czym warto odpowiednio przygotować pojazd do podróży. Oto parę wskazówek.  ... więcej »

Bezpieczny weekend majowy - jak się do niego przygotować?
. // 28. 04. 2016

310 wypadków drogowych, w których zginęło 30 osób, a 408 zostało rannych – to czarne statystyki ubiegłorocznej majówki. Jak będzie w tym roku? Pogoda zachęca do wyjazdu i spędzenia czasu... więcej »

Bezpieczna podróż psa w Skodzie
. // 22. 04. 2016

Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo... więcej »

Na co kierowcy powinni uważać wiosną?
. // 11. 04. 2016

Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz... więcej »

Taksówkarz z Białorusi i jego wiewiórka Taksówkarz z Białorusi i jego wiewiórka
E. Domańska // 28. 01. 2015

Historia Piotra i wiewiórki mogłaby być dla Amerykanów inspiracją do nakręcenia wzruszającego filmu. Przyznaję, że należę do tej grupy kobiet, którym łzy napływają do oczu,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczna podróż ze zwierzakiem