Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wakacje
Z dzieckiem na wakacje
. // 08. 08. 2016

Wyjazd na rodzinne wakacje często oznacza pokonanie setek kilometrów samochodem, aby dotrzeć do celu. Przejechanie kilku godzin w aucie bywa trudne i męcząceszczególnie dla dzieci. więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka radzi: samochodem na wakacje!
. // 04. 08. 2016

Mamy już sierpień, za nami połowa wakacji. Jeśli właśnie teraz wybieracie się na urlopowy wyjazd do któregoś z krajów Europy i zamierzacie jechać samochodem, warto się do tej wyprawy... więcej »

Holowanie ciężkiej przyczepy: to musisz wiedzieć
. // 03. 08. 2016

Jazda z przyczepą jest dla kierowcy trudniejsza, powoduje dodatkowe obciążenie nadwozia, silnika i układu przeniesienia napędu. Kierowanie takim zestawem może być sporym wyzwaniem,... więcej »

Mini Miasteczko MINI w Jastarni - otwarcie już dzisiaj!
. // 22. 07. 2016

Dodatkowe atrakcje dla wypoczywających na Helu - 22 lipca zostanie otwarte miasteczko MINI w porcie w Jastarni. Odwiedzający będą mieli możliwość odbycia jazd testowych nowymi modelami MINI. więcej »

Samsung Galaxy Surfboard Samsung Galaxy Surfboard - mobilnie nawet w wodzie
K. Szreder // 12. 05. 2016

Wymyślić coś czego do tej pory nie było, nie jest w obecnych czasach tak łatwo. Chciałby człowiek wpaść na genialny pomysł, kąpać się w splendorze, zbierać profity, ale jak tak... więcej »

Bezpieczny weekend majowy - jak się do niego przygotować?
. // 28. 04. 2016

310 wypadków drogowych, w których zginęło 30 osób, a 408 zostało rannych – to czarne statystyki ubiegłorocznej majówki. Jak będzie w tym roku? Pogoda zachęca do wyjazdu i spędzenia czasu... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wakacje