Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczeństwo w podróży
Foteliki samochodowe 4Baby ALTO wycofane ze sprzedaży!
. // 24. 02. 2017

Przedsiębiorca 4BABY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w fotelikach samochodowych 4Baby ALTO, partia produkcyjna 08.01. więcej »

Bezpieczna podróż z dzieckiem Bezpieczna podróż z dzieckiem
. // 31. 01. 2017

Niezależnie od tego czy zawozimy dziecko do przedszkola lub szkoły, czy też wybieramy się z nim na wakacje, musimy wiedzieć w jaki sposób zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo podczas... więcej »

Lancuchy Sezon na łańcuchy. Co warto wiedzieć i jak jeździć?
E. Domańska // 16. 01. 2017

Zimowa aura to dla kierowców dodatkowe wyzwania. Warunki na drogach mogą wymagać zmiany opon na zimowe, a w niektórych sytuacjach użycia łańcuchów przeciwśniegowych. więcej »

jazda zima Bezpieczna jazda zimą
. // 05. 01. 2017

Zima, jak co roku, zaskakuje nie tylko drogowców, ale również sprawia wiele problemów kierowcom. Trudne warunki na drogach, to sprawdzian nie tylko dla naszych nerwów, ale przede wszystkim dla... więcej »

Sprawdzaj stan swojego samochodu
. // 28. 12. 2016

 Właściciel jest zobowiązany do regularnych badań technicznych swojego samochodu, ale pozytywne przejście takich badań nie zwalnia z bieżącego dbania o pełną sprawność auta. więcej »

Cztery główne przyczyny awarii akumulatorów
. // 09. 12. 2016

Większość kierowców nie zwraca najmniejszej uwagi na akumulator do momentu, kiedy silnik nie chce się uruchomić. Zadbany akumulator zmniejsza ryzyko awarii, zwłaszcza przy temperaturach... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo w podróży