Strona główna » Tagi - Serwis główny » Dziecko w podróży
Bezpieczna podróż z dzieckiem Bezpieczna podróż z dzieckiem
. // 31. 01. 2017

Niezależnie od tego czy zawozimy dziecko do przedszkola lub szkoły, czy też wybieramy się z nim na wakacje, musimy wiedzieć w jaki sposób zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo podczas... więcej »

Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły zależy od tego, co przekażą im opiekunowie
. // 02. 09. 2016

Tylko w zeszłym roku miało miejsce prawie 3 tys. wypadków z udziałem dzieci do lat 14. I choć z roku na rok jest coraz lepiej, to nie wolno zapominać o edukacji, szczególnie najmłodszych... więcej »

Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy, jak bezpiecznie przewozić dziecko?
. // 09. 08. 2016

Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że w 2015 roku miało miejsce blisko 3 tys. wypadków drogowych z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. Okazuje się, że wśród najczęstszych zaniedbań... więcej »

Z dzieckiem na wakacje
. // 08. 08. 2016

Wyjazd na rodzinne wakacje często oznacza pokonanie setek kilometrów samochodem, aby dotrzeć do celu. Przejechanie kilku godzin w aucie bywa trudne i męcząceszczególnie dla dzieci. więcej »

Pokrowiec Cleo 3 gadżety które ułatwią podróż z dzieckiem i rozstanie z pieluchą
K. Szreder // 13. 07. 2016

Młode matki, ale też ciotki(tak mówię o sobie), które przebywają z maluchami wiedzą jak ciężką drogą jest odzwyczajanie dziecka od pieluchy. Ok istnieje grupka dzieci, które od razu... więcej »

Joie Spin Joie Spin 360 - samochodowy fotelik obrotowy
K. Szreder // 23. 06. 2016

Jakiś czas temu był boom i szał na obrotowy wózek dziecięcy Orbit Baby. A skoro wózek można to dlaczego nie fotelik? Przed Wami Joie Spin obrotowy fotelik samochodowy z bazą ISOFIX. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Dziecko w podróży