SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_745d_0.MYI'; try to repair it Wakacje samochodem - Tag - Wakacje samochodem
Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wakacje samochodem
Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka radzi: samochodem na wakacje!
. // 04. 08. 2016

Mamy już sierpień, za nami połowa wakacji. Jeśli właśnie teraz wybieracie się na urlopowy wyjazd do któregoś z krajów Europy i zamierzacie jechać samochodem, warto się do tej wyprawy... więcej »

Holowanie ciężkiej przyczepy: to musisz wiedzieć
. // 03. 08. 2016

Jazda z przyczepą jest dla kierowcy trudniejsza, powoduje dodatkowe obciążenie nadwozia, silnika i układu przeniesienia napędu. Kierowanie takim zestawem może być sporym wyzwaniem,... więcej »

Chevrolet Camaro Co warto mieć w samochodzie w cieplejsze dni?
. // 30. 07. 2015

W sezonie letnim, kiedy temperatura na zewnątrz oscyluje w okolicy 30 stopni Celsjusza, długa podróż samochodem może być męcząca. Podczas wakacyjnych wyjazdów należy przestrzegać kilku... więcej »

dziecko wakacje podróż Wyposażenie apteczki na podróż z dziećmi
K. Szreder // 09. 06. 2015

Jedziemy na wycieczkę bierzemy misia w teczkę! Niestety wybierając się na wakacyjne wojaże z dziećmi misiak może nie wystarczyć. Rodzic musi być przygotowany na wszystko,... więcej »

Mądry Polak na obcej drodze
. // 26. 07. 2014

Okres wakacji to czas wyjazdów. Często przygotowania do nich trwają cały rok, a czasami decyzja o kierunku wyprawy podejmowana jest w ostatniej chwili. Przed każdą podróżą musimy jednak... więcej »

Chevrolet Camaro Wynajem aut w Polsce i Europie - o czym pamiętać
. // 29. 06. 2014

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, czas wyjazdów i wypoczynku poza miejscem zamieszkania. To okres, w którym najczęściej decydujemy się na wynajem samochodów. Jest to doskonały... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wakacje samochodem