Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wakacje z dzieckiem
Z dzieckiem na wakacje
. // 08. 08. 2016

Wyjazd na rodzinne wakacje często oznacza pokonanie setek kilometrów samochodem, aby dotrzeć do celu. Przejechanie kilku godzin w aucie bywa trudne i męcząceszczególnie dla dzieci. więcej »

Bezpieczny weekend majowy - jak się do niego przygotować?
. // 28. 04. 2016

310 wypadków drogowych, w których zginęło 30 osób, a 408 zostało rannych – to czarne statystyki ubiegłorocznej majówki. Jak będzie w tym roku? Pogoda zachęca do wyjazdu i spędzenia czasu... więcej »

dziecko wakacje podróż Wyposażenie apteczki na podróż z dziećmi
K. Szreder // 09. 06. 2015

Jedziemy na wycieczkę bierzemy misia w teczkę! Niestety wybierając się na wakacyjne wojaże z dziećmi misiak może nie wystarczyć. Rodzic musi być przygotowany na wszystko,... więcej »

Chevrolet Camaro Wynajem aut w Polsce i Europie - o czym pamiętać
. // 29. 06. 2014

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, czas wyjazdów i wypoczynku poza miejscem zamieszkania. To okres, w którym najczęściej decydujemy się na wynajem samochodów. Jest to doskonały... więcej »

Wanienka Beaba Wanienka Beaba - pluskanie w stylu retro
K. Szreder // 13. 07. 2013

Producenci zrozumieli, że współczesna matka jest zwierzęciem bardzo wymagającym. Musi być funkcjonalnie, bez nadmiernego opróżnienia konta bankowego i do tego po prostu stylowo i ładnie. więcej »

Wanienka Olmitos Wanienka Olmitos - minimalizujemy bagaż na wakacje
K. Szreder // 11. 07. 2013

Jeśli coś tworzone jest od pokoleń to chyba można obdarzyć to zaufaniem. Hiszpańska firma Olmitos tworzona przez trzy pokolenia tej samej rodziny wyspecjalizowała się w dwóch liniach... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wakacje z dzieckiem