Strona główna » Tagi - Serwis główny » Dzieci
Bezpieczna podróż z dzieckiem Bezpieczna podróż z dzieckiem
. // 31. 01. 2017

Niezależnie od tego czy zawozimy dziecko do przedszkola lub szkoły, czy też wybieramy się z nim na wakacje, musimy wiedzieć w jaki sposób zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo podczas... więcej »

dziecko w samochodzie A za 500+ kupimy samochód!
K. Szreder // 02. 08. 2016

Polacy za pieniadze z programu 500+ kupują samochody, takiego efektu nikt się nie spodziewał -grzmią nagłówki niektórych tytułów prasowych i internetowych. Serio zdziwienie? To była jedna z... więcej »

Bugaboo Bee3 edycja pastelowa W pastelach od małego limitowana kolekcja Bugaboo
K. Szreder // 26. 07. 2016

Jest lato, są pastele to trend tak przewidywalny, że aż nudny. Nie mniej sprzedaje się, więc warto mieć go na uwadze. Od lipca na Polskim rynku dostępna jest limitowana edycja specjalne wózka... więcej »

Pokrowiec Cleo 3 gadżety które ułatwią podróż z dzieckiem i rozstanie z pieluchą
K. Szreder // 13. 07. 2016

Młode matki, ale też ciotki(tak mówię o sobie), które przebywają z maluchami wiedzą jak ciężką drogą jest odzwyczajanie dziecka od pieluchy. Ok istnieje grupka dzieci, które od razu... więcej »

Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka?
. // 20. 06. 2016

Fotelik samochodowy – jaki wybrać? Czym się kierować? O swoich doświadczeniach i wyborach opowiada blogerka Marysia Górecka, mama Franka, Lili i Heli, a ekspert Britax Römer objaśnia,... więcej »

18 czerwca Warszawa: Piknik rodzinny i grywalizacja rowerowa
. // 17. 06. 2016

Grywalizacja rowerowa, konkursy z nagrodami, animacje dla dzieci i wiele innych niespodzianek czeka na uczestników pikniku rodzinnego już 18 czerwca na Stadionie Syrenki w Warszawie. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Dzieci