Strona główna » Tagi - Serwis główny » Moda
Bugaboo Bee3 edycja pastelowa W pastelach od małego limitowana kolekcja Bugaboo
K. Szreder // 26. 07. 2016

Jest lato, są pastele to trend tak przewidywalny, że aż nudny. Nie mniej sprzedaje się, więc warto mieć go na uwadze. Od lipca na Polskim rynku dostępna jest limitowana edycja specjalne wózka... więcej »

Ossoliński Skoda Tomasz Ossoliński projektuje dla ŠKODY
K. Szreder // 26. 09. 2015

Już niebawem eleganckie wnętrze odmienionej ŠKODY Superb zaprezentuje swoje niepowtarzalne oblicze autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Czego możemy spodziewać się w tym wyjątkowym aucie?... więcej »

Audi A3 i Jean Paul Gaultier Audi A3 i Jean Paul Gaultier dla potrzebujących
K. Szreder // 23. 05. 2015

Paula Abdul, Charlize Theron czy Sean Penn to tylko niektóre z gwiazd, które pojawiły się we Wiedniu na corocznej imprezie Life Ball. To największa impreza charytatywna w Europie,... więcej »

Mercedes Fashion Weekend Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend, 15-17 maja - Soho Factory
K. Szreder // 09. 05. 2015

15 maja 2015 wystartuje pierwsza edycja Mercedes-Benz Warsaw Fashion Weekend. Tym samym Warszawa dołącza do grona prawie 30 stolic i metropolii, w których odbywają się pokazy pod znakiem... więcej »

rzeźby Hubcap Creatures Niezwykłe rzeźby wykonane z części samochodowych
E. Domańska // 29. 12. 2014

Prezentowałyśmy swego czasu biżuterię z Forda Focusa i Lexusa CT 200h, do czego jeszcze można wykorzystać zużyte części samochodów? Brytyjski artysta - Ptolemy Elrington - wykorzystując... więcej »

Kolekcja BMW Lifestyle BMW prezentuje kolekcje Lifestyle
. // 12. 11. 2014

BMW ma długą tradycję łączenia najnowocześniejszych technologii ze wspaniałym, emocjonalnym designem. Ta umiejętność jest wyraźnie widoczna także w najnowszych kolekcjach BMW Lifestyle. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Moda

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl