Strona główna » Tagi - Serwis główny » Fotelik Samochodowy
Foteliki samochodowe 4Baby ALTO wycofane ze sprzedaży!
. // 24. 02. 2017

Przedsiębiorca 4BABY Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w fotelikach samochodowych 4Baby ALTO, partia produkcyjna 08.01. więcej »

Bezpieczna podróż z dzieckiem Bezpieczna podróż z dzieckiem
. // 31. 01. 2017

Niezależnie od tego czy zawozimy dziecko do przedszkola lub szkoły, czy też wybieramy się z nim na wakacje, musimy wiedzieć w jaki sposób zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo podczas... więcej »

Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy, jak bezpiecznie przewozić dziecko?
. // 09. 08. 2016

Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że w 2015 roku miało miejsce blisko 3 tys. wypadków drogowych z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. Okazuje się, że wśród najczęstszych zaniedbań... więcej »

Joie Spin Joie Spin 360 - samochodowy fotelik obrotowy
K. Szreder // 23. 06. 2016

Jakiś czas temu był boom i szał na obrotowy wózek dziecięcy Orbit Baby. A skoro wózek można to dlaczego nie fotelik? Przed Wami Joie Spin obrotowy fotelik samochodowy z bazą ISOFIX. więcej »

Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka Jaki fotelik samochodowy wybrać dla dziecka?
. // 20. 06. 2016

Fotelik samochodowy – jaki wybrać? Czym się kierować? O swoich doświadczeniach i wyborach opowiada blogerka Marysia Górecka, mama Franka, Lili i Heli, a ekspert Britax Römer objaśnia,... więcej »

Adac foteliki dziecięce ADAC rozdaje gwiazdki. Komu najwięcej?
K. Szreder // 03. 06. 2016

Znam całe mnóstwo przyszłych rodziców, którzy zanim zdecydują się na zakup fotelika robią wywiad środowiskowy wśród znajomych, ale później i tak konfrontują go z testami ADAC. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Fotelik Samochodowy