Strona główna » Tagi - Serwis główny » Dziecko
Bezpieczna podróż z dzieckiem Bezpieczna podróż z dzieckiem
. // 31. 01. 2017

Niezależnie od tego czy zawozimy dziecko do przedszkola lub szkoły, czy też wybieramy się z nim na wakacje, musimy wiedzieć w jaki sposób zapewnić mu komfort i bezpieczeństwo podczas... więcej »

Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły zależy od tego, co przekażą im opiekunowie
. // 02. 09. 2016

Tylko w zeszłym roku miało miejsce prawie 3 tys. wypadków z udziałem dzieci do lat 14. I choć z roku na rok jest coraz lepiej, to nie wolno zapominać o edukacji, szczególnie najmłodszych... więcej »

Fotelik samochodowy Fotelik samochodowy, jak bezpiecznie przewozić dziecko?
. // 09. 08. 2016

Z danych Komendy Głównej Policji wynika, że w 2015 roku miało miejsce blisko 3 tys. wypadków drogowych z udziałem dzieci w wieku 0-14 lat. Okazuje się, że wśród najczęstszych zaniedbań... więcej »

Z dzieckiem na wakacje
. // 08. 08. 2016

Wyjazd na rodzinne wakacje często oznacza pokonanie setek kilometrów samochodem, aby dotrzeć do celu. Przejechanie kilku godzin w aucie bywa trudne i męcząceszczególnie dla dzieci. więcej »

dziecko w samochodzie A za 500+ kupimy samochód!
K. Szreder // 02. 08. 2016

Polacy za pieniadze z programu 500+ kupują samochody, takiego efektu nikt się nie spodziewał -grzmią nagłówki niektórych tytułów prasowych i internetowych. Serio zdziwienie? To była jedna z... więcej »

Bugaboo Bee3 edycja pastelowa W pastelach od małego limitowana kolekcja Bugaboo
K. Szreder // 26. 07. 2016

Jest lato, są pastele to trend tak przewidywalny, że aż nudny. Nie mniej sprzedaje się, więc warto mieć go na uwadze. Od lipca na Polskim rynku dostępna jest limitowana edycja specjalne wózka... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Dziecko