Strona główna » Tagi - Serwis główny » Fotelik Samochodowy
Cocobelt Cocobelt - pas do noszenia fotelika samochodowego
K. Szreder // 15. 10. 2015

Patrzysz czasem na niektóre produkty określane jako "innowacyjne" i myślisz sobie, przecież to jest do diabła proste jak budowa cepa, ale jednak ja tego nie wymyśliłam? Ja mam tak bardzo... więcej »

besafe Bezpieczny Fotelik - akcja w Rybniku i Wodzisławiu
K. Szreder // 11. 09. 2015

Nieprawidłowy montaż fotelika czy niewłaściwie dobrany model w sytuacji kryzysowej może mieć fatalne skutki. Dlatego wałkowania tego tematu nigdy dość, życie każdego małego człowieka... więcej »

Dartz Motorz Designs Dartz Motorz Designs - najbezpieczniejszy fotelik świata?
K. Szreder // 04. 07. 2015

Bezpieczeństwo dziecka to rzecz najważniejsza, bezcenna. Rodzice, którzy podróżują z maluchem samochodem, wertują rankingi fotelików samochodowych. Istnieją na rynku takie produkty,... więcej »

Taxi fotelik Dziecko w Taksówce - z fotelikiem czy bez?
K. Szreder // 18. 06. 2015

Sytuacja wygląda następująco, ruszasz w trasę z dzieckiem jakimś dziwnym trafem nie masz fotelika zatrzymuje Cię kontrola otrzymujesz mandat wysokości 150 zł i 6 pkt karnych. więcej »

mata fotelik Mata pod fotelik samochodowy uchroni Twoją tapicerkę
K. Szreder // 10. 03. 2015

Jak dbasz tak masz, a jeśli na pokładzie samochodu przewozisz dziecko, musisz  dbać podwójnie. Wymuskana, zadbana skórzana tapicerka musi przyjąć na siebie fotelik tu nie ma zmiłuj... więcej »

isize Trzeci fotelik się nie mieści? Dziecko może jechać bez niego!
K. Szreder // 14. 01. 2015

Strona główna Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - pierwsze co rzuca się w oczy to tytuł: Dzieci bezpieczniejsze w czasie podróży samochodem. Czy aby na pewno? Rząd doprecyzował zasady... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Fotelik Samochodowy

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl