Strona główna » Tagi - Serwis główny » Zakup auta
Co wpływa na wartość naszego samochodu
. // 28. 02. 2017

Kupując samochód, trzeba mieć świadomość, że nie jest łatwo sprzedać go później tak, by nie stracić. Co zrobić, by ustrzec się błędnej decyzji? Auto kupione jako nowe u dealera ma... więcej »

dziecko w samochodzie A za 500+ kupimy samochód!
K. Szreder // 02. 08. 2016

Polacy za pieniadze z programu 500+ kupują samochody, takiego efektu nikt się nie spodziewał -grzmią nagłówki niektórych tytułów prasowych i internetowych. Serio zdziwienie? To była jedna z... więcej »

Polacy mają więcej samochodów niż Francuzi, Szwajcarzy czy Hiszpanie...
. // 02. 08. 2016

Szacuje się, że na Ziemi mieszka około 7,3 miliarda ludzi. W 2015 roku liczba samochodów przekroczyła 1,1 miliarda, z czego wynika, że na 6,5 mieszkańca Ziemi - przypada jeden samochód. więcej »

Tu kręcą liczniki, tam mało powypadkowych...
. // 11. 12. 2014

Z nieuczciwymi zagrywkami ze strony osób sprzedających używany samochód można spotkać się w całej Polsce. Jak się okazuje, są jednak regiony kraju, w których takie ryzyko występuje... więcej »

Sprawdź historię swojego samochodu lub motocykla
. // 03. 08. 2014

Cofanie licznika lub ukrywanie wypadkowej historii, to częste oszustwa sprzedawców samochodów. By nie dać się oszukać, podczas kupna pojazdu, warto sprawdzić jego przeszłość. „Historia... więcej »

W Polsce taniej niż w Niemczech, ale...
. // 24. 04. 2014

Samochody są w Polsce znacznie tańsze niż w Niemczech. Dla Polaków nie jest to jednak żadne pocieszenie, ponieważ zarabiamy dużo mniej od naszych zachodnich sąsiadów. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zakup auta

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl