Strona główna » Tagi - Serwis główny » Gadżety
Kolekcja BMW M Kolekcja BMW M: zrodzona na torze wyścigowym
. // 06. 09. 2016

Zwinność, dynamika, moc i precyzja – nowa kolekcja BMW M ucieleśnia wszystkie ideały tej serii. Ta nowa kolekcja to połączenie dynamicznego wyglądu z bogatą stylistyką oraz najwyższą... więcej »

Wideo-rejestrator z lustrem RX400W RX400W: oczy dookoła głowy? To możliwe!
. // 16. 08. 2016

Koszmar niemal każdego kierowcy? Biegnące za piłką dziecko, które wbiega pod koła cofającego się samochodu. Przez zwykłe lusterko wewnątrz samochodu nie zawsze bowiem widać dobrze,... więcej »

Ripsaw EV2 czołg Po co komu Ferrari, jak można kupić luksusowy czołg?
E. Domańska // 09. 08. 2016

Gusta są różne i nie należy  z nimi dyskutować. Można oczywiście, ale nie koniecznie odniesie to oczekiwany skutek. Jedni lubią samochody małe, inni są zdania, że im większe auto tym... więcej »

Pokrowiec Cleo 3 gadżety które ułatwią podróż z dzieckiem i rozstanie z pieluchą
K. Szreder // 13. 07. 2016

Młode matki, ale też ciotki(tak mówię o sobie), które przebywają z maluchami wiedzą jak ciężką drogą jest odzwyczajanie dziecka od pieluchy. Ok istnieje grupka dzieci, które od razu... więcej »

kolekcja BMW i Innowacyjny luksus – nowa kolekcja BMW i.
. // 26. 06. 2016

Monachium. Wraz z nowym modelem BMW i3 o znacznie większym zasięgu BMW Group pokazuje jak idealnie połączyć najwyższe wymogi w zakresie jakości i stylistyki z ekologią. więcej »

bugatti lifestyle collection Z garażu do salonu: kolekcja mebli od Bugatti
E. Domańska // 09. 06. 2016

Meble Bugatti to jest coś, czego raczej się nie spodziewano po marce luksusowych samochodów. Premiera kolekcji to pierwszy krok Bugatti do segmentu lifestyle. Bugatti zaprezentowało kolekcję... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Gadżety