Strona główna » Tagi - Serwis główny » Zima
Lancuchy Sezon na łańcuchy. Co warto wiedzieć i jak jeździć?
E. Domańska // 16. 01. 2017

Zimowa aura to dla kierowców dodatkowe wyzwania. Warunki na drogach mogą wymagać zmiany opon na zimowe, a w niektórych sytuacjach użycia łańcuchów przeciwśniegowych. więcej »

jazda zima Bezpieczna jazda zimą
. // 05. 01. 2017

Zima, jak co roku, zaskakuje nie tylko drogowców, ale również sprawia wiele problemów kierowcom. Trudne warunki na drogach, to sprawdzian nie tylko dla naszych nerwów, ale przede wszystkim dla... więcej »

Cztery główne przyczyny awarii akumulatorów
. // 09. 12. 2016

Większość kierowców nie zwraca najmniejszej uwagi na akumulator do momentu, kiedy silnik nie chce się uruchomić. Zadbany akumulator zmniejsza ryzyko awarii, zwłaszcza przy temperaturach... więcej »

Żeby diesel odpalał w mroźne poranki
. // 01. 12. 2016

Po polskich drogach jeździ dużo pojazdów – w szczególności starszych – z silnikami wysokoprężnymi. Nadchodząca zima może dać się we znaki właścicielom tych aut,... więcej »

Z dzieckiem na szczyt - o czym trzeba pamiętać
. // 28. 01. 2016

Wyjście zimą w góry z maluchem może być wyzwaniem. Co nie znaczy, że pojawienie się potomstwa powinno oznaczać rezygnację ze spędzania czasu w otoczeniu górskich krajobrazów. więcej »

strider śnieg płozy sanki Strider Snow - rowerek biegowy na każdą pogodę
K. Szreder // 25. 01. 2016

Gdy pada dzieci się nudzą... Ta jasne. Gdy pada tylko starzy mają ochotę zaszyć się pod kocem z kieliszkiem wina z dzieciakami rzecz ma się zupełnie inaczej, a przynajmniej z tymi które ja... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zima