Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczeństwo na drodze
Fotoradary znów w Warszawie - 20 lokalizacji
. // 18. 04. 2017

Po ponad rocznej przerwie fotoradary znów będą wykorzystywane do poprawy bezpieczeństwa na ulicach stolicy. Poniżej lokalizacje uruchamianych punktów rejestrujących. Na mocy zawartej w grudniu... więcej »

jazda zima Bezpieczna jazda zimą
. // 05. 01. 2017

Zima, jak co roku, zaskakuje nie tylko drogowców, ale również sprawia wiele problemów kierowcom. Trudne warunki na drogach, to sprawdzian nie tylko dla naszych nerwów, ale przede wszystkim dla... więcej »

Sprawdzaj stan swojego samochodu
. // 28. 12. 2016

 Właściciel jest zobowiązany do regularnych badań technicznych swojego samochodu, ale pozytywne przejście takich badań nie zwalnia z bieżącego dbania o pełną sprawność auta. więcej »

Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły zależy od tego, co przekażą im opiekunowie
. // 02. 09. 2016

Tylko w zeszłym roku miało miejsce prawie 3 tys. wypadków z udziałem dzieci do lat 14. I choć z roku na rok jest coraz lepiej, to nie wolno zapominać o edukacji, szczególnie najmłodszych... więcej »

Odcinkowy pomiar prędkości nie może przyspieszyć
PAWEŁ JANAS // 25. 08. 2016

Jak informuje Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD), rejestracja naruszeń w ramach systemu odcinkowego pomiaru prędkości prowadzona jest obecnie w 18 lokalizacjach na terenie... więcej »

Bezpiecznie razem do celu Sezon na jednoślady w pełni - „Bezpiecznie razem do celu”
. // 10. 07. 2016

Sezon rowerowy w pełni. Rowerzyści są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego, dlatego im także należy się szczególna uwaga. Organizatorzy kampanii „Bezpiecznie razem do celu”... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo na drodze