Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczna podróż
Lancuchy Sezon na łańcuchy. Co warto wiedzieć i jak jeździć?
E. Domańska // 16. 01. 2017

Zimowa aura to dla kierowców dodatkowe wyzwania. Warunki na drogach mogą wymagać zmiany opon na zimowe, a w niektórych sytuacjach użycia łańcuchów przeciwśniegowych. więcej »

jazda zima Bezpieczna jazda zimą
. // 05. 01. 2017

Zima, jak co roku, zaskakuje nie tylko drogowców, ale również sprawia wiele problemów kierowcom. Trudne warunki na drogach, to sprawdzian nie tylko dla naszych nerwów, ale przede wszystkim dla... więcej »

Sprawdzaj stan swojego samochodu
. // 28. 12. 2016

 Właściciel jest zobowiązany do regularnych badań technicznych swojego samochodu, ale pozytywne przejście takich badań nie zwalnia z bieżącego dbania o pełną sprawność auta. więcej »

Duży samochód nie tylko dla facetów
. // 28. 05. 2016

Każda z nas chce zapewnić jak najlepszą ochronę sobie i swoim bliskim nie tylko w domu, ale także na drodze. Polskie ulice kryją w sobie wiele niespodzianek. Dziury w nawierzchni,... więcej »

dziecko w aucie W wypadkach w Norwegii nie zginęło ani jedno dziecko!
K. Szreder // 12. 12. 2015

Ludzie zazdroszczą innym tego, czego sami nie posiadają. A przecież mogliby starać się to posiąść - to pierwsza myśl, która przeszła mi przez głowę po przeczytaniu... więcej »

Ofiary wypadków drogowych będą miały większe szanse na przeżycie
. // 22. 05. 2015

Zgodnie z decyzją Parlamentu Europejskiego od marca 2018 r. wszystkie nowe samochody sprzedawane w Unii Europejskiej będą wyposażone w system szybkiego powiadamiania o wypadkach drogowych... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczna podróż