Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczna podróż
Bezpieczne przewożenie rowerów, zwierząt i bagaży
. // 03. 06. 2014

Zbliżający się wielkimi krokami sezon urlopowy to zwykle okres bliższych lub dalszych wyjazdów. Zanim jednak wybierzemy się autem na rodzinne wakacje powinniśmy zadbać zarówno o stan... więcej »

Układ ESP ratuje życie
ED // 06. 04. 2014

Elektroniczny układ ESP jest najważniejszym układem bezpieczeństwa w samochodzie zaraz po pasach bezpieczeństwa. Pozwala kierowcy zachować stabilność toru jazdy i często uniknąć wypadku... więcej »

Bezpiecznie na drodze: uczmy dzieci dobrych nawyków
ED // 03. 03. 2014

Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi... więcej »

Jak znaleźć towarzysza podróży godnego zaufania?
ED // 16. 02. 2014

Zanim wybierzemy się we wspólną podróż, chcielibyśmy wiedzieć czy osoba nam towarzysząca jest godna zaufania. W realnym świecie z reguły polegamy na opiniach i rekomendacjach znajomych. więcej »

Co warto wiedzieć o odśnieżaniu samochodu?
. // 28. 01. 2014

Skrobaczka do szyb to narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy, który zimą, podczas mrozów parkuje swoje auto na zewnątrz. Przydatna jest także zmiotka, a dla mniej cierpliwych odmrażacz lub... więcej »

Na skrzyżowaniu, czyli o czym trzeba pamiętać?
. // 27. 01. 2014

Manewr skrętu – kierowcy często nieprawidłowo wykonują ten manewr, nie dostosowują prędkości, nie biorą pod uwagę warunków pogodowych i zapominają o zatrzymaniu się, gdy skręt jest... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Bezpieczna podróż

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl