Strona główna » Tagi - Serwis główny » Skoda
Mobilne Kino Skody Pomysł na weekend: Mobilne Kino Skody
K. Szreder // 03. 06. 2016

Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Łódź, Poznań - to tylko niektóre z przystanków na tegorocznej trasie Mobilnego Kina ŠKODY! Wspólny projekt marki ŠKODA i... więcej »

Duży samochód nie tylko dla facetów
. // 28. 05. 2016

Każda z nas chce zapewnić jak najlepszą ochronę sobie i swoim bliskim nie tylko w domu, ale także na drodze. Polskie ulice kryją w sobie wiele niespodzianek. Dziury w nawierzchni,... więcej »

Bezpieczna podróż psa w Skodzie
. // 22. 04. 2016

Przez wielu kierowców pies traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny i tak też traktuje go ŠKODA: czeski producent posiada kompleksową ofertę akcesoriów, dbających o bezpieczeństwo... więcej »

skoda bmw Skodziarze mają cohones!
K. Szreder // 12. 04. 2016
Tagi: BMW, Skoda

Miałam to niewątpliwe szczęście, że w czasie Euro w 2012 roku w moim mieście dominowali kibice z Irlandii. Absolutnie fantastyczni ludzie, mimo permanentnego stanu upojenia alkoholowego... więcej »

Skoda Szkolenie Policjantki Policjantki na szkolenie! Skoda wzywa!
K. Szreder // 09. 03. 2016
Tagi: Skoda, Policja

W dniach 8-9.03.2016 w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AutoLab oraz na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Międzychodzie odbyły się warsztaty bezpieczeństwa ruchu... więcej »

Ossoliński Skoda Tomasz Ossoliński projektuje dla ŠKODY
K. Szreder // 26. 09. 2015

Już niebawem eleganckie wnętrze odmienionej ŠKODY Superb zaprezentuje swoje niepowtarzalne oblicze autorstwa Tomasza Ossolińskiego. Czego możemy spodziewać się w tym wyjątkowym aucie?... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Skoda