Strona główna » Tagi - Serwis główny » BMW
Hybrydy w Polsce: ile kosztuje oszczędzanie?
. // 11. 08. 2016

Samochody z napędem hybrydowym od lat zdobywają coraz większą popularność. Ostatnie wyniki sprzedaży pokazały, że stały się one poważną konkurencją dla modeli wyposażonych w tradycyjne... więcej »

Warszawa rozbudowuje sieć stacji dla samochodów elektrycznych
. // 24. 05. 2016

Warszawa ma największy odsetek elektrycznych samochodów w kraju pomimo ograniczonej infrastruktury i przywilejów dla właścicieli tych pojazdów. Jak wynika z wyliczeń Inchcape Motor Polska,... więcej »

skoda bmw Skodziarze mają cohones!
K. Szreder // 12. 04. 2016
Tagi: BMW, Skoda

Miałam to niewątpliwe szczęście, że w czasie Euro w 2012 roku w moim mieście dominowali kibice z Irlandii. Absolutnie fantastyczni ludzie, mimo permanentnego stanu upojenia alkoholowego... więcej »

buty bmw xdrive A w prima aprilis jestem smerfem marudą!
K. Szreder // 02. 04. 2016
Tagi: BMW, Dziecko, Buty, Dzieci

Czy tylko ja nie znoszę prima aprilis? Kolejny rok obserwowania w dniu pierwszego kwietnia wysypu cieżarnych i świeżo upieczonych zaręczonych skutkuje przesytem maksymalnym. więcej »

Opel Astra Wyniki konkursu "Best Cars 2016"
. // 13. 02. 2016

Do sprzedaży trafia marcowe wydanie magazynu "auto motor i sport". A w nim wyniki Best Cars – czyli największego plebiscytu motoryzacyjnego w Europie. Już od 40 lat (a w Polsce od 22) czytelnicy... więcej »

Krowa Krowy i BMW grają w jednej drużynie!
K. Szreder // 21. 10. 2015
Tagi: BMW, Zwierzęta, Krowy

Krowa jaka jest każdy widzi, chodzi po łące je trawe i tyle w temacie. Jako miłośnik tych zwierząt muszę przyznać, że tracimy bardzo dużo na traktowaniu ich wyłącznie jako "mlekomaty". więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: BMW