Strona główna » Tagi - Serwis główny » Policja
Łatwiej zatrzymają ci prawo jazdy
. // 02. 12. 2016

Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Eliminuje ona lukę prawną pozwalającą na omijanie przepisów o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące,... więcej »

policja w Dubaju Najbardziej efektowna policja na świecie - takie rzeczy tylko w Dubaju
E. Domańska // 01. 06. 2016

Najbardziej efektowne policja na świecie jest w Dubaju. I nie bez powodu. Nigdzie indziej nie znajdziesz plejady najfajniejszych, najszybszych, najmodniejszych i najbardziej potężnych roadsterów,... więcej »

dron policja Drony na etacie w drogówce
K. Szreder // 09. 05. 2016

Za moich czasów na komunię dostawało się rower i po uroczystym obiedzie po południu na podwórku był festiwal dwóch kółek każdy oglądał co tam miał i odbywał się karkołomny przejazd w... więcej »

Światła Mrugasz światłami? Czy wiesz że możesz zapłacić mandat?
K. Szreder // 21. 03. 2016

Jedziesz sobie jak człowiek przez Polską krainę i nagle kolumna samochodów jadąca na pasie przeciwnym rozpoczyna mruganie światłami. To może oznaczać trzy rzeczy: gdzieś za rogiem stoją... więcej »

Skoda Szkolenie Policjantki Policjantki na szkolenie! Skoda wzywa!
K. Szreder // 09. 03. 2016
Tagi: Skoda, Policja

W dniach 8-9.03.2016 w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA AutoLab oraz na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Międzychodzie odbyły się warsztaty bezpieczeństwa ruchu... więcej »

Fotoradary sparaliżują pracę policji?
. // 02. 03. 2016

Czy policja jest w stanie przejąć od straży miejskich i gminnych obowiązki związane z obsługą fotoradarów? Są poważne wątpliwości.  Do ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Policja