Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kobiecy samochód
Duży samochód nie tylko dla facetów
. // 28. 05. 2016

Każda z nas chce zapewnić jak najlepszą ochronę sobie i swoim bliskim nie tylko w domu, ale także na drodze. Polskie ulice kryją w sobie wiele niespodzianek. Dziury w nawierzchni,... więcej »

Polki chcą być mobilne. Ale co to dla nich oznacza?
. // 07. 03. 2016

W Polsce prawo jazdy ma 9 mln kobiet i 11 mln mężczyzn. Panie jednak szybko nadrabiają braki – aż 87% młodych Polek, które nie zrobiły jeszcze uprawnień, planuje w najbliższym czasie... więcej »

badanie alphabet polska Pragmatyzm i funkcjonalność czyli samochód oczami kobiety
K. Szreder // 20. 04. 2015

Według danych CEPIK panie stanowią już 44 proc. wszystkich kierowców poruszających się po naszych drogach, co daje w sumie imponującą liczbę 8,8 mln. Niewiele mniej, bo aż 40 proc. więcej »

autobox Autobox: jak kupować?
. // 19. 09. 2013

Samochodowe boksy dachowe to świetne rozwiązanie dla tych, którzy na urlop zabierają trochę więcej bagażu. Pytanie, na co zwrócić uwagę kupując taki sprzęt? Czasy,... więcej »

Anna Dereszowska Anna Dereszowska w sesji Ladies Bemo Motors Club
. // 10. 08. 2013

Anna Dereszowska została ambasadorką i pierwszą członkinią Ladies Bemo Motors Club, który będzie wspierał i ułatwiał życie należącym do niego kobietom. Aktorka nie tylko świetnie sobie... więcej »

Ford Eco Sport Kolor samochodu jednak nie najważniejszy
. // 26. 06. 2013

Możemy spokojnie obalić mit związany z tym, że kobiety wybierają samochód kierując się jedynie jego kolorem, a nie tak ważnymi elementami jak funkcjonalność czy też parametry techniczne... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kobiecy samochód