Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kobieta za kierownicą
Łatwiej zatrzymają ci prawo jazdy
. // 02. 12. 2016

Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Eliminuje ona lukę prawną pozwalającą na omijanie przepisów o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące,... więcej »

Klaudia Podkalicka Klaudia Podkalicka radzi: samochodem na wakacje!
. // 04. 08. 2016

Mamy już sierpień, za nami połowa wakacji. Jeśli właśnie teraz wybieracie się na urlopowy wyjazd do któregoś z krajów Europy i zamierzacie jechać samochodem, warto się do tej wyprawy... więcej »

Polacy mają więcej samochodów niż Francuzi, Szwajcarzy czy Hiszpanie...
. // 02. 08. 2016

Szacuje się, że na Ziemi mieszka około 7,3 miliarda ludzi. W 2015 roku liczba samochodów przekroczyła 1,1 miliarda, z czego wynika, że na 6,5 mieszkańca Ziemi - przypada jeden samochód. więcej »

VWFS Mobilność w oczach Polaków Kobieta i mężczyzna - jak wiele nas łączy a ile dzieli w kwestii posiadania samochodu?
. // 18. 06. 2016

Kobieta vs. mężczyzna to częsty obszar porównań na wielu płaszczyznach i w różnych dziedzinach życia. Nie od dziś wiadomo, że różnimy się nie tylko anatomią czy wyglądem,... więcej »

Duży samochód nie tylko dla facetów
. // 28. 05. 2016

Każda z nas chce zapewnić jak najlepszą ochronę sobie i swoim bliskim nie tylko w domu, ale także na drodze. Polskie ulice kryją w sobie wiele niespodzianek. Dziury w nawierzchni,... więcej »

Kuba Giermaziak Kuba Giermaziak odwiedzi... rondo w Malborku!
. // 17. 05. 2016

Czy rondo może wyprzeć Zamek krzyżacki z grona najważniejszych celów odwiedzin Malborka? Brzmi to absurdalnie, ale... tak! Jeden z najbardziej utytułowanych polskich kierowców wyścigowych,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kobieta za kierownicą