Strona główna » Tagi - Serwis główny » Podróże
apartament Maserati Hotel de Paris Monako Ekskluzywny apartament Maserati w Hotel de Paris w Monako
E. Domańska // 30. 06. 2016

Kiedy byłam dzieckiem myślałam, że Maserati to samochody dla księżniczek. Tak kojarzyło mi się logo tej luksusowej marki i zawsze mi się to przypomina, gdy w centrum miasta na jednej z... więcej »

rolls royce walizki Bogaci żyją inaczej - luksusowe torby od Rolls Royce
K. Szreder // 29. 04. 2016

Żeby podróżować z klasą zdecydowanie należy posiadać pękaty sejf z kasą. Nie ma zmiłuj. Jeśli jesteś przekonana o tym, że Twoja ultralekka i designerska walizka Lite Locked z Samsonite... więcej »

Strefa Ciszy Pendolino Jak strefa ciszy w Pendolino wygląda w praktyce?
K. Szreder // 29. 04. 2016

Za nami pierwsza psia podróż pociągiem, która zbiegła się z testowaniem strefy ciszy, która funkcjonuje od 11 kwietnia. Jakie jest pendolino, każdy widzi część może też już... więcej »

Uber Eats Wolisz zjeść nago czy zamówić przez Ubera?
K. Szreder // 21. 04. 2016

Człowiek głodny człowiek zły. Dobrze zjeść to podstawa i nie istotne czy lubisz mule czy gołąbki. Dla każdego coś dobrego. Ci którym ubranie tylko w jedzeniu przeszkadza powinni swoje... więcej »

BlaBla Car BlaBla Car podnosi ceny na wiosnę!
K. Szreder // 16. 03. 2016

Mimo, że często podróżuję na trasie Gdańsk - Wawa jakoś ciężko było mi się przekonać do BlaBla Car. Chyba dlatego, że w kwestii jazdy ufam wyłącznie dwóm mężczyznom a siódemka,... więcej »

PKP PROMO PKP z promocją dla kierowców
K. Szreder // 03. 02. 2016

Jedzie pociąg z daleka...a PKP Intercity jedzie z promocją dla kierowców. Najbliższy weekend 6-7 lutego to tańsze bilety dla kierowców. Niezależnie jak daleko w Polskę się wybierasz,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Podróże