Strona główna » Tagi - Serwis główny » UBER
Uber Eats Wolisz zjeść nago czy zamówić przez Ubera?
K. Szreder // 21. 04. 2016

Człowiek głodny człowiek zły. Dobrze zjeść to podstawa i nie istotne czy lubisz mule czy gołąbki. Dla każdego coś dobrego. Ci którym ubranie tylko w jedzeniu przeszkadza powinni swoje... więcej »

Uber Dzień Kobiet Walka ze stereotypami za kierownicą Ubera?
K. Szreder // 08. 03. 2016

Dziś jest taki dzień w którym cała Polska przypomina sobie o istnieniu kobiet. I wykorzystuje to na różnych polach. NIE STEREOTYPOM można powiedzieć w różny sposób – dołącz do grona... więcej »

Uber moto UberMOTO szybko i tanio!
K. Szreder // 24. 02. 2016

Podróże po Azjatyckich miastach wydają mi się być udręką - wieczny korek. A jakie jest uniwersalne dla każdej szerokości geograficznej rozwiązanie na drogowe zatory - dwa kółka. więcej »

uberpączki #UberPĄCZKI i Banki Żywności w jednej drużynie
K. Szreder // 02. 02. 2016

Pączki pączki kocham pączki! Czym byłoby życie bez pączków! Zupełnie totalnie bez sensu. Tłusty czwartek to zdecydowanie mój ulubiony dzień w kalendarzu zaraz po urodzinych. więcej »

Uber Wybory Uber zawiezie Cię na wybory #JadeNaWybory
K. Szreder // 19. 10. 2015
Tagi: UberPOP, UBER, Wybory

Innowacje technologiczne tworzą nowe możliwości we wszystkich sferach życia. Wspierając obywatelskie prawo do wyboru, UBER pomoże Wam w przekonaniu znajomych do wzięcia udziału w... więcej »

Polska Uber Piątek pod znakiem supersamochodów w UBER Polska
K. Szreder // 16. 09. 2015

Korporacje taksówkowe przeklinają go na co tylko się da, ale Uber ma się w Polsce coraz lepiej. Mi samej zdarza się korzystać z niego coraz częściej. Nie musisz mieć przy sobie gotówki,... więcej »

Brak galerii dla tagu: UBER

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl