Strona główna » Tagi - Serwis główny » Maserati
apartament Maserati Hotel de Paris Monako Ekskluzywny apartament Maserati w Hotel de Paris w Monako
E. Domańska // 30. 06. 2016

Kiedy byłam dzieckiem myślałam, że Maserati to samochody dla księżniczek. Tak kojarzyło mi się logo tej luksusowej marki i zawsze mi się to przypomina, gdy w centrum miasta na jednej z... więcej »

Heidi Klum Heidi Klum w nowej reklamie Maserati
E.Domanska // 21. 02. 2014

Niemiecka supermodelka Heidi Klum została zaproszona do udziału w nowej kampanii reklamowej marki Maserati. Heidi pozowała do nie tylko przy najnowszym modelu Ghibli, ale również przy... więcej »

Maserati Z przymrużeniem oka: jak poderwać kobietę!
. // 15. 06. 2013

Mężczyźni są wzrokowcami, natomiast kobiety to lepsi słuchacze. Pewna brytyjska firma ubezpieczeniowa postanowiła sprawdzić, czy dźwięki samochodów wywołują jakąś reakcję w organiźmie... więcej »

Garaż Maserati Brunete Fraccaroli Garaż marzeń dla Maserati według Brunete Fraccaroli
E. Domańska // 05. 07. 2012

Brazylijska architekt - Brunete Fraccaroli - zaprojektowała niezwykły budynek dla właściciela srebrnego Maserati Coupe, który nie chce rozstawać się nawet na chwilę ze swoim samochodem. więcej »

auto pod gruzami Fabryki Ferrari, Maserati i Ducati zamknięte przez trzęsienie ziemi!
K. Szreder // 31. 05. 2012

Trzęsienie ziemi o sile 5,8 stopnia w skali Richtera nawiedziło 29 maja prowincję Modena we Włoszech. Według wstępnych informacji zginęło 15 osób, a ponad 200 doznało obrażeń. więcej »

Maserati Quattroporte od Burberry Maserati Quattroporte od Burberry?
K. Szreder // 19. 11. 2011

Polski wieś tuning opiera się Calibrze, Golfie lub Seicento. Mieszkańcy Arabii Saudyjskiej dysponują nieco większym polem do popisu- super samochodami. Wiele z Was, które ma lub miało... więcej »

Brak galerii dla tagu: Maserati

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl