Strona główna » Tagi - Serwis główny » Dziecko
albedo100 Dlaczego czasem powinnaś być upierdliwa?
K. Szreder // 31. 05. 2016

Twoje dziecko przejawia talent artystyczny i swoimi malowidłami zdobi ściany swojego pokoju - możesz odpuścić. Partner od 3 godzin zbiera się do zmycia naczyń, ale ciągle coś go powstrzymuje... więcej »

Duży samochód nie tylko dla facetów
. // 28. 05. 2016

Każda z nas chce zapewnić jak najlepszą ochronę sobie i swoim bliskim nie tylko w domu, ale także na drodze. Polskie ulice kryją w sobie wiele niespodzianek. Dziury w nawierzchni,... więcej »

wóżek dla dorosłych Poczuj się jak dziecko w wózku dla dorosłych
K. Szreder // 23. 05. 2016

W wielu miastach na całym świecie można znaleźć place "zabaw" które wyglądają jak te dla dzieci, ale dedykowane są rodzicom, którzy mają poczuć się jak ich pociechy. więcej »

Wanienk Skip Hop Moby Wanienka Skip Hop - kolejny powód by zostać rodzicem
K. Szreder // 13. 05. 2016

Posiadanie dziecka w dzisiejszych czasach to prawdziwa przygoda i podróż przez krainę gadżetów. Wszyscy producenci jak jeden mąż chcą ułatwić młodym rodzicom życie. Każdy ma w swojej... więcej »

Lila Kalis Lila Kalis - mała ale utalentowana!
K. Szreder // 11. 05. 2016

Umysł dziecka chłonie wszystko jak gąbka. Coś z czym my dorośli męczymy się niejednokrotnie kilka tygodni dziecko przyswaja w kilka godzin. Warto pierwsze lata życia wykorzystać na naukę... więcej »

Thule Ridealong Mamo dawaj na rower - Thule Ridealong
K. Szreder // 09. 05. 2016

O tym, że warto jeździć na rowerze chyba nie trzeba już nikogo przekonywać. Polacy pokochali dwa kółka czego wyraz dali wygrywając w 2015 roku European Cycling Challenge. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Dziecko

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl