Strona główna » Tagi - Serwis główny » Zwierzęta
Jak bezpiecznie przewieźć psa samochodem Jak bezpiecznie przewieźć psa samochodem?
. // 29. 06. 2016

Planujesz wyjechać na wakacje i zabierasz ze sobą psa? W trakcie podróży samochodem zadbaj zarówno o bezpieczeństwo swoje, jak i swojego pupila. Zobacz także: Jak „rozmawiać” trzeba z... więcej »

albedo100 Dlaczego czasem powinnaś być upierdliwa?
K. Szreder // 31. 05. 2016

Twoje dziecko przejawia talent artystyczny i swoimi malowidłami zdobi ściany swojego pokoju - możesz odpuścić. Partner od 3 godzin zbiera się do zmycia naczyń, ale ciągle coś go powstrzymuje... więcej »

Connected Dog Volkswagen proponuje by pies wyprowadził się sam
K. Szreder // 10. 03. 2016

Co najbardziej rozczula w reklamach? Dzieci i zwierzęta - to recepta na sukces. A Volkswagen takiego sukcesu potrzebuje jak ryba wody. Rok 2015 nie był dla marki łaskawy po tym jak światło... więcej »

Mili pies choroba lokomocyjna Pies z chorobą lokomocyjną? Damy radę!
K. Szreder // 01. 03. 2016

Decydujesz się na zakup psiaka z hodowli albo przygarnięcie pupila ze schroniska - gratulacje będziesz trochę uboższa jeśli o pieniądze chodzi, ale zdecydowanie bardziej zdrowa i szczęśliwa.... więcej »

koty Czy zastałam kota?
K. Szreder // 23. 02. 2016

Japończycy mają fisia na punkcie zwierząt, a w szczególności kotów. Nie ma się czemu dziwić, kontakt z nimi obniża ciśnienei krwi, redukuje stres i poprawia nastrój. Koty w kraju... więcej »

Psy centaurus Zwierzęta nie mają poduszek powietrznych!
K. Szreder // 22. 02. 2016

Witajcie tutaj Wasz nadworny zwierzęcy terrorysta. Będzie z pewnością tylko gorzej kiedy dostanę pod opiekę pierwszych podopiecznych jako technik weterynarii. Dziś proszę Was o chwilę... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Zwierzęta