Strona główna » Tagi - Serwis główny » Odblaski
Bezpieczeństwo dzieci w drodze do szkoły zależy od tego, co przekażą im opiekunowie
. // 02. 09. 2016

Tylko w zeszłym roku miało miejsce prawie 3 tys. wypadków z udziałem dzieci do lat 14. I choć z roku na rok jest coraz lepiej, to nie wolno zapominać o edukacji, szczególnie najmłodszych... więcej »

albedo100 Dlaczego czasem powinnaś być upierdliwa?
K. Szreder // 31. 05. 2016

Twoje dziecko przejawia talent artystyczny i swoimi malowidłami zdobi ściany swojego pokoju - możesz odpuścić. Partner od 3 godzin zbiera się do zmycia naczyń, ale ciągle coś go powstrzymuje... więcej »

Buty LED Wykorzystaj trendy bądź widoczna i bezpieczna!
K. Szreder // 12. 03. 2016

Wiosna zaczyna się rozkręcać, ptaszki dziarsko ćwierkają, drzewa wypuszczają pączki no i w końcu dzień robi się dłuższy. Jednak to nie powód by przestać dbać o bezpieczeństwo swoje i... więcej »

odblaski Nie bądź ciemniakiem! Noś odblaski!
K. Szreder // 07. 09. 2015

Badania przeprowadzone przez organizatorów kampani "Bezpieczny, bo widoczny" nie napawają optymizmem. Zdecydowana większość z nas posiada w zasobach domowych odblaski, ale jedynie 13 procent... więcej »

Bezpieczne odblaski Bezpieczne odblaski
. // 02. 06. 2015

Tylko co dziesiąty odblask spełnia wymagania – wynika z kontroli Inspekcji Handlowej. Przedsiębiorcy i konsumenci nie odróżniają ich od gadżetów, które nie zwiększają bezpieczeństwa na... więcej »

Noś odblaski i bądź bezpieczny na drodze
. // 28. 03. 2015

Co czwarta osoba, która ginie w wypadku, to pieszy. Jak zaznaczają policjanci, mitem jest, że najczęściej do tragedii dochodzi nocą na nieoświetlonej drodze. Aby jednak zwiększyć swoje... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Odblaski

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl