Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wózek dziecięcy
Cybex Butterfly Efekt motyla w produktach Cybex!
K. Szreder // 11. 07. 2016

Matki, ale ojcowie w zasadzie też, prowadzą teraz aktywny tryb życia. Nie rzadko, okres urlopu macierzyńskiego/tacierzyńskiego ograniczają do minimum. Pracują, podróżują, są mobilni. więcej »

wóżek dla dorosłych Poczuj się jak dziecko w wózku dla dorosłych
K. Szreder // 23. 05. 2016

W wielu miastach na całym świecie można znaleźć place "zabaw" które wyglądają jak te dla dzieci, ale dedykowane są rodzicom, którzy mają poczuć się jak ich pociechy. więcej »

wózkorower Taga Wózkorower Taga - ciekawe rozwiązanie dla aktywnych rodziców
E. Domańska // 12. 04. 2016

Co raz cześciej w polskich miastach widać rodziców poruszających się na rowerach, do których przymocnowane są foteliki lub przyczepki dla dzieci. Każde z takich rozwiązań ma swoje plusy i... więcej »

Fiat 500 wózek Peg-Pérego Book Plus Completo Modular 500 motoryzacja dla matek
K. Szreder // 06. 04. 2016

Tak wiem, tak wiem, wózek dziecięcy ma być przede wszystkim PRAKTYCZNY i wygodny dla dziecka, ale jeśli przy okazji będzie piękny czy to komuś przeszkadza? Od jakiegoś czasu w parku na moim... więcej »

Magic Stroller Bag Magic Stroller Bag - eleganckie torby do wózka
K. Szreder // 24. 03. 2016

Niektóre mamy wraz z urodzeniem dziecka przenoszą się w świat baloników, pajacyków i serduszek. Dla kobiet, które po porodzie dalej chcą być modne firma Magic Stroller Bag przygotowała... więcej »

Kees K2 Kees K2GO - mała waga dobry design
K. Szreder // 17. 03. 2016

Co jak co, ale na wiosnę potrzebna jest mała odmiana. Wprowadzenie do otoczenia solidnej dawki koloru sprawia, że walka z wiosennym przesileniem nie jest taka straszna. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wózek dziecięcy