Strona główna » Tagi - Serwis główny » Badanie rynku
Jakie są ulubione kolory samochodów w Europie?
. // 04. 04. 2017

Które wersje cieszą się wśród Europejczyków największym wzięciem? Czy klienci stawiają na mocne, odważne kolory nadwozia, a może raczej wolą odcienie mało wyróżniające się z tłumu?... więcej »

Polacy mają więcej samochodów niż Francuzi, Szwajcarzy czy Hiszpanie...
. // 02. 08. 2016

Szacuje się, że na Ziemi mieszka około 7,3 miliarda ludzi. W 2015 roku liczba samochodów przekroczyła 1,1 miliarda, z czego wynika, że na 6,5 mieszkańca Ziemi - przypada jeden samochód. więcej »

Mercedes dla staruszków, BMW dla młodych
. // 07. 07. 2016

Mówi się, że Mercedes to samochód dla starszych, BMW wybierają głównie młodzi poszukujący wrażeń, a klientami Porsche są osoby w średnim wieku, które już coś osiągnęły w życiu. więcej »

VWFS Mobilność w oczach Polaków Kobieta i mężczyzna - jak wiele nas łączy a ile dzieli w kwestii posiadania samochodu?
. // 18. 06. 2016

Kobieta vs. mężczyzna to częsty obszar porównań na wielu płaszczyznach i w różnych dziedzinach życia. Nie od dziś wiadomo, że różnimy się nie tylko anatomią czy wyglądem,... więcej »

Rowerzyści vs kierowcy Rowerzyści vs kierowcy. Kto powoduje większe zagrożenie na drogach?
. // 06. 06. 2016

Kierowcy często zarzucają rowerzystom brak znajomości przepisów ruchu drogowego, a właściciele jednośladów narzekają na agresywną jazdę posiadaczy samochodów. Kto w rzeczywistości jest... więcej »

Najbardziej zakorkowane miasta świata. Łódź na 3 miejscu.
. // 13. 04. 2016

Z korkami problem ma prawie każde większe miasto. Są jednak aglomeracje, gdzie permanentnie zapchane ulice i poruszające się w ślimaczym tempie samochody to prawdziwa zmora. Również w Polsce . więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Badanie rynku