Strona główna » Tagi - Serwis główny » Rowerzysta
platformy rowerowe Whispbar Nowe platformy rowerowe Whispbar
. // 18. 07. 2016

Na polskim rynku pojawiły się nowe platformy rowerowe Whispbar - montowane na haku holowniczym bagażniki do przewozu rowerów samochodem. Jak wskazuje producent, zastosowano w nich m.in. więcej »

Bezpiecznie razem do celu Sezon na jednoślady w pełni - „Bezpiecznie razem do celu”
. // 10. 07. 2016

Sezon rowerowy w pełni. Rowerzyści są niechronionymi uczestnikami ruchu drogowego, dlatego im także należy się szczególna uwaga. Organizatorzy kampanii „Bezpiecznie razem do celu”... więcej »

Rowery Ducati by Bianchi Rowery Ducati by Bianchi - dostępne w salonach motocykli Ducati w Polsce
. // 09. 06. 2016

Renomowany producent rowerów, włoska firma Bianchi, przy współpracy z Ducati wyprodukowała ekskluzywną linię rowerów sygnowanych logiem Ducati, które są dostępne w polskich salonach sieci... więcej »

LeafxPro 2 rowerowy parasol LeafxPro 2, czyli rowerowy parasol
E. Domańska // 07. 06. 2016

Prawdziwy rowerzysta deszczu się nie boi, ale jazda w deszczu do przyjemnych nie należy.  Tym razem ciekawe rozwiązanie przebywa nie z kraju "rowerami płynącym" - Holandii,... więcej »

Rowerzyści vs kierowcy Rowerzyści vs kierowcy. Kto powoduje większe zagrożenie na drogach?
. // 06. 06. 2016

Kierowcy często zarzucają rowerzystom brak znajomości przepisów ruchu drogowego, a właściciele jednośladów narzekają na agresywną jazdę posiadaczy samochodów. Kto w rzeczywistości jest... więcej »

Na co kierowcy powinni uważać wiosną?
. // 11. 04. 2016

Wyższe temperatury, zmiana warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i samopoczucia kierowców to symptomy panującej wiosny. To również czas przeglądów po zimie, wymiany opon i coraz... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Rowerzysta