Strona główna » Tagi - Serwis główny » Kobieta na rowerze
platformy rowerowe Whispbar Nowe platformy rowerowe Whispbar
. // 18. 07. 2016

Na polskim rynku pojawiły się nowe platformy rowerowe Whispbar - montowane na haku holowniczym bagażniki do przewozu rowerów samochodem. Jak wskazuje producent, zastosowano w nich m.in. więcej »

LeafxPro 2 rowerowy parasol LeafxPro 2, czyli rowerowy parasol
E. Domańska // 07. 06. 2016

Prawdziwy rowerzysta deszczu się nie boi, ale jazda w deszczu do przyjemnych nie należy.  Tym razem ciekawe rozwiązanie przebywa nie z kraju "rowerami płynącym" - Holandii,... więcej »

Rowerzyści vs kierowcy Rowerzyści vs kierowcy. Kto powoduje większe zagrożenie na drogach?
. // 06. 06. 2016

Kierowcy często zarzucają rowerzystom brak znajomości przepisów ruchu drogowego, a właściciele jednośladów narzekają na agresywną jazdę posiadaczy samochodów. Kto w rzeczywistości jest... więcej »

Taurus BikeUp Pro bagażnik rowerowy Taurus BikeUp Pro – nowy bagażnik rowerowy
. // 25. 05. 2016

Polska firma Taurus wprowadziła do sprzedaży nowy model montowanego na dachu samochodu bagażnika rowerowego – BikeUp Pro.   Jak wskazuje producent, w porównaniu do modelu BikeUp,... więcej »

95 procent Polaków jeździ na rowerze, nie zawsze zgodnie z prawem
. // 19. 05. 2016

75% rowerzystów jeździ po chodniku, 56% – podczas jazdy rozmawia przez telefon komórkowy, 49% – słucha w jej trakcie muzyki, a 39% – nie korzysta nocą z oświetlenia.   Statystyki... więcej »

Oznakuj swój rower na wiosnę - terminy znakowania rowerów w Warszawie
. // 24. 03. 2016

Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower! W Warszawie kolejny raz ruszyła akcja znakowania rowerów. Głównym celem projektu jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Kobieta na rowerze

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl