Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ubezpieczenia
Czy to już koniec dużych podwyżek OC?
. // 14. 12. 2016

W nadchodzącym roku 2017 wzrost cen prawdopodobnie zahamuje, ale nie należy spodziewać się obniżek – wojna cenowa przeniosła się na wyższy poziom składek. Podwyżki cen OC w Polsce... więcej »

Mercedes dla staruszków, BMW dla młodych
. // 07. 07. 2016

Mówi się, że Mercedes to samochód dla starszych, BMW wybierają głównie młodzi poszukujący wrażeń, a klientami Porsche są osoby w średnim wieku, które już coś osiągnęły w życiu. więcej »

Co robić po kolizji z obcokrajowcem? Co robić po kolizji z obcokrajowcem?
. // 21. 06. 2016

Przez ostatnie lata sukcesywnie wzrasta liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. A w związku z tym rośnie ryzyko kolizji drogowej z obcokrajowcem. Jak należy zachować się w takiej... więcej »

Drogowi oszuści polują na kierowców. Metody mają coraz bardziej wyrafinowane
. // 24. 02. 2016

Pozorują uprzejmość i sygnalizują ustępowanie pierwszeństwa, zwalniają lub hamują nieoczekiwanie, a nawet rzucają się pod maskę samochodu – tak działają oszuści próbujący... więcej »

Wzrosły kary za brak OC. Sprawdź ważność swojej polisy
. // 08. 02. 2016

Ceny polis OC rosną. Wpływ na to miała decyzja Komisji Nadzoru Finansowego, która zaleciła dostosować wysokość składek do ryzyka faktycznie ponoszonego przez ubezpieczycieli. więcej »

kradziez auta Kradzież auta. Co robić?
. // 12. 01. 2016

Kradzież samochodu może przytrafić się każdemu kierowcy. Z powodu emocji i stresu, jakie towarzyszą temu wydarzeniu, często jako właściciele skradzionego auta zapominamy,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Ubezpieczenia

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl