Strona główna » Tagi - Serwis główny » Badania
Mercedes dla staruszków, BMW dla młodych
. // 07. 07. 2016

Mówi się, że Mercedes to samochód dla starszych, BMW wybierają głównie młodzi poszukujący wrażeń, a klientami Porsche są osoby w średnim wieku, które już coś osiągnęły w życiu. więcej »

VWFS Mobilność w oczach Polaków Kobieta i mężczyzna - jak wiele nas łączy a ile dzieli w kwestii posiadania samochodu?
. // 18. 06. 2016

Kobieta vs. mężczyzna to częsty obszar porównań na wielu płaszczyznach i w różnych dziedzinach życia. Nie od dziś wiadomo, że różnimy się nie tylko anatomią czy wyglądem,... więcej »

Zmiana koła A czy ty umiesz zmienić koło w swoim aucie?
K. Szreder // 14. 03. 2016

Kurs nauki jazdy w Polsce - każdy na jego temat jakieś przemyślenia ma, mniej lub bardziej optymistyczne. W zasadzie wszystkie prowadzą do jednego wniosku - w Polsce większość szkół uczy jak... więcej »

białe auto Na jakie kolory stawiają Europejczycy?
K. Szreder // 25. 02. 2016

W całej Europie wśród kolorów wybieranych do wykończenia auta króluje biały. Od 2007 roku odsetek białych samochodów stale rośnie i obecnie stanowi aż 30%. Razem z czarnym,... więcej »

Ford Focus Black Edition Red Edition Co kolory aut mówią o ich kierowcach?
. // 10. 01. 2016

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz wywołać duże wrażenie - na przykład na randce lub rozmowie o pracę - pomyśl o tym, czy kolor samochodu, którym przyjechałeś przekazuje... więcej »

typy osobowości na drodze Nauczycielka, Egzekutorka? Jaka jesteś za kierownicą?
K. Szreder // 20. 08. 2015

Czym byłby świat bez psychologów i ich badań. Jak żadna inna grupa zawodowa uwielbiają klasyfikować i pakować w szufladki ludzi i ich zachowania. A jeśli ktoś nie mieści się w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Badania

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl