Strona główna » Tagi - Serwis główny » Badanie rynku
Zmiana koła A czy ty umiesz zmienić koło w swoim aucie?
K. Szreder // 14. 03. 2016

Kurs nauki jazdy w Polsce - każdy na jego temat jakieś przemyślenia ma, mniej lub bardziej optymistyczne. W zasadzie wszystkie prowadzą do jednego wniosku - w Polsce większość szkół uczy jak... więcej »

Polki chcą być mobilne. Ale co to dla nich oznacza?
. // 07. 03. 2016

W Polsce prawo jazdy ma 9 mln kobiet i 11 mln mężczyzn. Panie jednak szybko nadrabiają braki – aż 87% młodych Polek, które nie zrobiły jeszcze uprawnień, planuje w najbliższym czasie... więcej »

białe auto Na jakie kolory stawiają Europejczycy?
K. Szreder // 25. 02. 2016

W całej Europie wśród kolorów wybieranych do wykończenia auta króluje biały. Od 2007 roku odsetek białych samochodów stale rośnie i obecnie stanowi aż 30%. Razem z czarnym,... więcej »

Ford Focus Black Edition Red Edition Co kolory aut mówią o ich kierowcach?
. // 10. 01. 2016

Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której musisz wywołać duże wrażenie - na przykład na randce lub rozmowie o pracę - pomyśl o tym, czy kolor samochodu, którym przyjechałeś przekazuje... więcej »

typy osobowości na drodze Nauczycielka, Egzekutorka? Jaka jesteś za kierownicą?
K. Szreder // 20. 08. 2015

Czym byłby świat bez psychologów i ich badań. Jak żadna inna grupa zawodowa uwielbiają klasyfikować i pakować w szufladki ludzi i ich zachowania. A jeśli ktoś nie mieści się w... więcej »

bdanie rynku rowerzyści 2015 Polski rowerzysta martwi się o swoje bezpieczeństwo
. // 06. 07. 2015

Młody mężczyzna, mieszkaniec wielkiego miasta, który na dwóch kółkach jeździ niemal codziennie – tak wygląda statystyczny polski rowerzysta według wyników badania Stowarzyszenia... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Badanie rynku

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl