Strona główna » Tagi - Serwis główny » Ubezpieczenie samochodu
Czy to już koniec dużych podwyżek OC?
. // 14. 12. 2016

W nadchodzącym roku 2017 wzrost cen prawdopodobnie zahamuje, ale nie należy spodziewać się obniżek – wojna cenowa przeniosła się na wyższy poziom składek. Podwyżki cen OC w Polsce... więcej »

Mercedes dla staruszków, BMW dla młodych
. // 07. 07. 2016

Mówi się, że Mercedes to samochód dla starszych, BMW wybierają głównie młodzi poszukujący wrażeń, a klientami Porsche są osoby w średnim wieku, które już coś osiągnęły w życiu. więcej »

Co robić po kolizji z obcokrajowcem? Co robić po kolizji z obcokrajowcem?
. // 21. 06. 2016

Przez ostatnie lata sukcesywnie wzrasta liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. A w związku z tym rośnie ryzyko kolizji drogowej z obcokrajowcem. Jak należy zachować się w takiej... więcej »

Wzrosły kary za brak OC. Sprawdź ważność swojej polisy
. // 08. 02. 2016

Ceny polis OC rosną. Wpływ na to miała decyzja Komisji Nadzoru Finansowego, która zaleciła dostosować wysokość składek do ryzyka faktycznie ponoszonego przez ubezpieczycieli. więcej »

kradziez auta Kradzież auta. Co robić?
. // 12. 01. 2016

Kradzież samochodu może przytrafić się każdemu kierowcy. Z powodu emocji i stresu, jakie towarzyszą temu wydarzeniu, często jako właściciele skradzionego auta zapominamy,... więcej »

Ubezpieczenia samochodów - wyrok sądu
. // 30. 10. 2014

Utrudnianie wypłaty odszkodowania za skradziony samochód, gdy konsument nie dostarczył oryginalnych kluczyków, czy nie przedstawił dowodu rejestracyjnego – taką klauzulę zakwestionował... więcej »

Brak galerii dla tagu: Ubezpieczenie samochodu