Strona główna » Tagi - Serwis główny » Wypadki
Co robić po kolizji z obcokrajowcem? Co robić po kolizji z obcokrajowcem?
. // 21. 06. 2016

Przez ostatnie lata sukcesywnie wzrasta liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. A w związku z tym rośnie ryzyko kolizji drogowej z obcokrajowcem. Jak należy zachować się w takiej... więcej »

volvo foteliki Czy można zredukować liczbę ofiar wypadków do zera? Volvo twierdzi że tak!
K. Szreder // 13. 05. 2016

Pierwsza myśl jeśli pada hasło: skandynawskie drogi? Zdecydowanie bezpieczeństwo! W ubiegłym roku informowałyśmy Was, że w Norwegii do grudnia na drogach nie zginęło ani jedno dziecko do... więcej »

czołg zderzenie Młody kierowca wymusza pierwszeństwo na czołgu
K. Szreder // 02. 06. 2015
Tagi: Wypadki

Młodym kierowcom, którzy pierwszy raz wyjeżdżają na ulicę bez intstruktora i "L-ki" na dachu bardzo często towarzyszy stres. Teoretycznie - mobilizujący, praktycznie bywa różnie.  W... więcej »

Stłuczka lub wypadek – jak się w takiej sytuacji zachować? Stłuczka lub wypadek – jak się w takiej sytuacji zachować?
. // 20. 02. 2015

Podróżowanie samochodem, obok wielu niewątpliwych zalet, niesie też ze sobą ryzyko wystąpienia zdarzeń mniej przyjemnych. Niezależnie od naszego doświadczenia czy umiejętności,... więcej »

wypadek Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych
K. Szreder // 06. 11. 2014

W niedzielę 16 listopada należy pamiętać o wybraniu się do lokalu wyborczego celem oddania swojego głosu w wyborach samorządowych, ale również warto uświadomić sobie, że  tym dniu... więcej »

Po wypadku, czyli nasze prawa i obowiązki cz. 1
. // 28. 03. 2014

Kompletna ignorancja jaką wielu kierowców wykazuje w sprawach dotyczących praw poszkodowanych w wypadkach drogowych jest czasami bardzo kosztowna. Przypominamy więc podstawowe zasady zachowania w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Wypadki