Strona główna » Tagi - Serwis główny » OC
Czy to już koniec dużych podwyżek OC?
. // 14. 12. 2016

W nadchodzącym roku 2017 wzrost cen prawdopodobnie zahamuje, ale nie należy spodziewać się obniżek – wojna cenowa przeniosła się na wyższy poziom składek. Podwyżki cen OC w Polsce... więcej »

Co robić po kolizji z obcokrajowcem? Co robić po kolizji z obcokrajowcem?
. // 21. 06. 2016

Przez ostatnie lata sukcesywnie wzrasta liczba zagranicznych turystów odwiedzających Polskę. A w związku z tym rośnie ryzyko kolizji drogowej z obcokrajowcem. Jak należy zachować się w takiej... więcej »

Wzrosły kary za brak OC. Sprawdź ważność swojej polisy
. // 08. 02. 2016

Ceny polis OC rosną. Wpływ na to miała decyzja Komisji Nadzoru Finansowego, która zaleciła dostosować wysokość składek do ryzyka faktycznie ponoszonego przez ubezpieczycieli. więcej »

Brak sprawcy wypadku nie oznacza braku odszkodowania
. // 09. 11. 2015

Według danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego po polskich drogach porusza się ok 250 tysięcy pojazdów bez ważnej polisy OC. To 1 procent wszystkich samochodów zarejestrowanych w naszym... więcej »

Wykryją brak OC bez udziału kierowcy
. // 18. 08. 2015

Aż ponad jedna trzecia kierowców bez polisy OC, wykrywana jest już dzięki wirtualnym kontrolom, o których właściciele pojazdów nawet nie wiedzą że się odbyły. Liczba ujawnionych w ten... więcej »

Stłuczka lub wypadek – jak się w takiej sytuacji zachować? Stłuczka lub wypadek – jak się w takiej sytuacji zachować?
. // 20. 02. 2015

Podróżowanie samochodem, obok wielu niewątpliwych zalet, niesie też ze sobą ryzyko wystąpienia zdarzeń mniej przyjemnych. Niezależnie od naszego doświadczenia czy umiejętności,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: OC

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl