Strona główna » Tagi - Serwis główny » Bezpieczeństwo
Światła Mrugasz światłami? Czy wiesz że możesz zapłacić mandat?
K. Szreder // 21. 03. 2016

Jedziesz sobie jak człowiek przez Polską krainę i nagle kolumna samochodów jadąca na pasie przeciwnym rozpoczyna mruganie światłami. To może oznaczać trzy rzeczy: gdzieś za rogiem stoją... więcej »

starsi kierowcy Uwaga śledzie emeryt jedzie!
K. Szreder // 11. 03. 2016

Wiele pracowni badawczych i jeden wspólny wniosek - ludzkość nam się starzeje. Według szacunków ONZ do 2050 roku średnia życia wzrośnie z obecnych 68 do 76 lat, a w krajach wysoko... więcej »

Czerwone Światło Przejeżdżasz na czerwonym? Płacisz!
K. Szreder // 18. 12. 2015

My tu pitu pitu o odcinkowym pomiarze prędkości i ofiarach, które zbiera a po cichu bez rozgłosu funkcjonują urządzenia, które pustoszą portfele kierowców jeszcze skuteczniej. więcej »

odcinkowy pomiar prędkości Odcinkowy pomiar prędkości - są pierwsi ukarani
K. Szreder // 11. 12. 2015

Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka. Blisko trzy tygodnie temu pracę rozpoczął odcinkowy system pomiaru prędkości, póki co w zaledwie czterech lokalizacjach. To wystarczyło aby... więcej »

Słuchawki ulica Im ciszej tym lepiej?
K. Szreder // 08. 12. 2015

Czego brakuje Ci w rozpędzonym do granic możliwości świecie? Obstawiam, że będzie to albo dodatkowa godzina w dobie albo cisza, błoga cisza i spokój. Mieszkam przy drodze krajowej numer... więcej »

besafe Bezpieczny Fotelik - akcja w Rybniku i Wodzisławiu
K. Szreder // 11. 09. 2015

Nieprawidłowy montaż fotelika czy niewłaściwie dobrany model w sytuacji kryzysowej może mieć fatalne skutki. Dlatego wałkowania tego tematu nigdy dość, życie każdego małego człowieka... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Bezpieczeństwo