Strona główna » Tagi - Serwis główny » Prawo
Sprawdź swoje punkty karne w internecie - nowa usługa Ministerstwa Cyfryzacji
. // 26. 04. 2017

Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło darmową e-usługę „Sprawdź swoje punkty karne”. Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia... więcej »

Fotoradary znów w Warszawie - 20 lokalizacji
. // 18. 04. 2017

Po ponad rocznej przerwie fotoradary znów będą wykorzystywane do poprawy bezpieczeństwa na ulicach stolicy. Poniżej lokalizacje uruchamianych punktów rejestrujących. Na mocy zawartej w grudniu... więcej »

fotoradar Stołeczne fotoradary w blokach startowych
. // 12. 02. 2017

Fotoradary w Warszawie będą sukcesywnie uruchamiane. Wiemy, kiedy Główna Inspekcja Transportu Drogowego włączy do systemu pierwsze z nich. Warszawskie fotoradary, po podpisaniu porozumienia w... więcej »

Czy to już koniec dużych podwyżek OC?
. // 14. 12. 2016

W nadchodzącym roku 2017 wzrost cen prawdopodobnie zahamuje, ale nie należy spodziewać się obniżek – wojna cenowa przeniosła się na wyższy poziom składek. Podwyżki cen OC w Polsce... więcej »

Łatwiej zatrzymają ci prawo jazdy
. // 02. 12. 2016

Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Eliminuje ona lukę prawną pozwalającą na omijanie przepisów o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące,... więcej »

Prawa świeżo upieczonych kierowców będą ograniczone. Czy zwiększy to bezpieczeństwo na drogach?
. // 25. 10. 2016

Osoby, które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy kategorii B, nie będą mogły jeździć na takich samych zasadach jak pozostali kierowcy. Będzie ich obowiązywał dwuletni okres próbny. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Prawo