Strona główna » Tagi - Serwis główny » Badanie rynku
badanie alphabet polska Pragmatyzm i funkcjonalność czyli samochód oczami kobiety
K. Szreder // 20. 04. 2015

Według danych CEPIK panie stanowią już 44 proc. wszystkich kierowców poruszających się po naszych drogach, co daje w sumie imponującą liczbę 8,8 mln. Niewiele mniej, bo aż 40 proc. więcej »

Tu kręcą liczniki, tam mało powypadkowych...
. // 11. 12. 2014

Z nieuczciwymi zagrywkami ze strony osób sprzedających używany samochód można spotkać się w całej Polsce. Jak się okazuje, są jednak regiony kraju, w których takie ryzyko występuje... więcej »

Od bielizny po dziecko: o tym co turyści zostawiają w wypożyczanych samochodach
. // 30. 10. 2014

Pośrednik wynajmu samochodów CarDelMar zapytał swoich partnerów o najbardziej niezwykłe rzeczy znalezione w samochodach z wypożyczalni. Zwrot samochodu do wypożyczalni często przebiega w... więcej »

Kobiety i mężczyźni za kierownicą
. // 20. 09. 2014

Z roku na rok na polskich drogach jest coraz więcej kobiet za kierownicą. W 2006 roku, co 3 dorosła kobieta posiadała prawo jazdy kategorii B. Obecnie, według CEPiK ( Centralna Ewidencja... więcej »

Używane auta USA Nie polecam - jakich marek klienci nie kupiliby ponownie?
K. Szreder // 09. 09. 2014

Samochód dla mieszkańca USA. Ma wyeliminować chodzenie gdziekolwiek piechotą wszak trzeba dbać o komórki tłuszczowe, musi pomieścić kubki ze Starbucksa dla całej drużyny futbolu... więcej »

Jakim typem kierowcy jesteś?
. // 10. 08. 2014

W naszym prawie 40 milionowym kraju, ponad 20 milionów mieszkańców posiada prawo jazdy. Psychologowie przyjrzeli się kierowcom i zdarzeniom drogowym, w których oni uczestniczą,... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Badanie rynku

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl