Strona główna » Tagi - Serwis główny » Odjechane
Ripsaw EV2 czołg Po co komu Ferrari, jak można kupić luksusowy czołg?
E. Domańska // 09. 08. 2016

Gusta są różne i nie należy  z nimi dyskutować. Można oczywiście, ale nie koniecznie odniesie to oczekiwany skutek. Jedni lubią samochody małe, inni są zdania, że im większe auto tym... więcej »

Scuderia Ferrari iPhone case Obudowa Ferrari do iPhona 6 z wbudowanym pojemnikiem na perfumy Scuderia Ferrari
E. Domańska // 16. 05. 2016

Ferrari wie, że jeśli zakochasz się w perumach, to chcesz miec swój zapach zawsze ze sobą, niezależnie od wszystkiego. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zakochanych w zapachach z... więcej »

krzesła Piaggio Krzesła Piaggio: zmień korpo-stołek na lepszy!
E. Domańska // 27. 02. 2016

Dla wszystkich, którym znudziły się oklepane, tradycyjne biurowe krzesła Hiszpanie mają coś ekstra. Studio Bel & Bel zainspirowane włoskimi skuterami marki Piaggio stworzyło unikalną... więcej »

Pani Michalina Subaru WRX STI Ta babcia ma moc! 81-letnia Pani Michalina i jej Subaru
K. Szreder // 19. 02. 2016

Emerytura powinna być okresem który wyciskamy jak cytrynę. Korzystamy z niej na maksa na tyle na ile zdrowie pozwala. Jak to bywa w Polsce? Różnie, ale są przykłady które napawają... więcej »

Unicykle inMotion Unicykle inMotion - nowy środek transportu
. // 18. 01. 2016

Na rynku pojawił się nowy osobisty środek transportu – unicykl InMotion V3. Ten elektryczny, żyroskopowy, lekki pojazd nie tylko pozwala przemieszczać się szybko w miejskiej przestrzeni... więcej »

Lambo Miś Maskotka Lamborghini i Mandat
K. Szreder // 24. 11. 2015

Romantyczni i szarmanccy faceci to gatunek wymierający. Coś w drodze ewolucji poszło nie tak, albo my wybrałyśmy nieodpowiednią drogę. Wszystko umiemy zrobić same koło zmienić,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Odjechane