Strona główna » Tagi - Serwis główny » Samochody używane
Co wpływa na wartość naszego samochodu
. // 28. 02. 2017

Kupując samochód, trzeba mieć świadomość, że nie jest łatwo sprzedać go później tak, by nie stracić. Co zrobić, by ustrzec się błędnej decyzji? Auto kupione jako nowe u dealera ma... więcej »

Kogo nie pytać o radę przy zakupie auta używanego?
. // 26. 05. 2016

Zakup używanego samochodu wiąże się ze sporym ryzykiem. Dlatego często przed podjęciem ostatecznej decyzji konsultujemy się z różnymi osobami. Coraz rzadziej są wśród nich "szwagier" lub... więcej »

Tu kręcą liczniki, tam mało powypadkowych...
. // 11. 12. 2014

Z nieuczciwymi zagrywkami ze strony osób sprzedających używany samochód można spotkać się w całej Polsce. Jak się okazuje, są jednak regiony kraju, w których takie ryzyko występuje... więcej »

Sprawdź historię swojego samochodu lub motocykla
. // 03. 08. 2014

Cofanie licznika lub ukrywanie wypadkowej historii, to częste oszustwa sprzedawców samochodów. By nie dać się oszukać, podczas kupna pojazdu, warto sprawdzić jego przeszłość. „Historia... więcej »

Auto z kierownicą po prawej stronie? Polska musi wyrazić zgodę na rejestrację.
. // 21. 03. 2014

"Nałożony przez Polskę obowiązek przeniesienia na lewą stronę kierownicy umieszczonej w samochodach osobowych po prawej stronie narusza prawo Unii. Tego rodzaju środek wykracza poza to,... więcej »

Volkswagen Golf Niemieckie, do 10 000 zł i już nie Diesel - najczęściej poszukiwane auto w Polsce
. // 18. 03. 2014

Serwis otoMoto.pl na podstawie statystyk z wyszukiwarki stworzył ranking najpopularniejszych pojazdów na polskim rynku. Co zmieniło się na naszym rynku przez ostatnie kilka lat i jakie są... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Samochody używane

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl