Strona główna » Tagi - Serwis główny » Akcesoria
Kolekcja BMW M Kolekcja BMW M: zrodzona na torze wyścigowym
. // 06. 09. 2016

Zwinność, dynamika, moc i precyzja – nowa kolekcja BMW M ucieleśnia wszystkie ideały tej serii. Ta nowa kolekcja to połączenie dynamicznego wyglądu z bogatą stylistyką oraz najwyższą... więcej »

Torebki Bentley Nowa kolekcja damskich torebek Bentley oczaruje fashionistki
E. Domańska // 15. 08. 2013

Torebek i butów nigdy nie będzie za wiele w szafie kobiety, a miłość do tych dodatków może skłaniać się w jedną lub drugą stronę bądź dzielić po równo. więcej »

Przydrożne bary wystawione na próbę - nawigacja na smartfony
. // 11. 08. 2013

Będąc w trasie prędzej czy później każdy kierowca staje przed takim samym problemem. Gdzie się zatrzymać żeby coś zjeść? Rozmaitych barów, knajpek i zajazdów przy polskich drogach nie... więcej »

akcesoria do wózka Idziemy na spacer nie zaskoczy nas nic!
K. Szreder // 08. 08. 2013

Moja torebka nie przypomina wora bez dna, są w niej rzeczy absolutnie niezbędne - klucze, dokumenty, portfel i pomadka - wszystko, kręgosłup jest mi wdzięczny. O ile zmieniło się znaczenie... więcej »

Nawigacja WhitePearl Nawigacja dla kobiet - cały świat w Twoich rękach
K. Szreder // 21. 05. 2012

Jeśli chcesz cały świat zmieścić w swojej torebce, jesteś osobą praktyczną, ale też lubisz otaczać się rzeczami pięknymi z pewnością zainteresuje Cię nawigacja firmy TomTom. więcej »

Gałka zmiany biegów Zabłyśnij na drodze z dodatkami Swarovskiego
K. Szreder // 27. 02. 2012

Kobiety kochają Diamenty, ale zadowolą się też kryształami Swarovskiego. Pokazywałyśmy wam już Smarta wysadzanego kryształami, teraz czas na wnętrze. Zobacz także: Smart wysadzany... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Akcesoria