Strona główna » Tagi - Serwis główny » Smartfon
Pokemon Go Pokemon GO dotarł na tor Nurburgring!
. // 19. 07. 2016

Pokemon GO zaczyna być wszechobecny i z dnia na dzień co raz więcej osób wpada w jego wirtualne macki. Na którąkolwiek stronę internetową nie wejdę, wliczając w to zagraniczne portale... więcej »

szwecja smartfon znak Uwaga! Zombie ze smartfonem!
. // 08. 02. 2016

Zombie apokalipsa jednak nastąpiła, ale przybrała formę której chyba nikt się nie spodziewał. Zamiast żywych trupów umazanych krwią, które czyhają na nasze życie mamy eleganckich... więcej »

Vertu Signature Touch for Bentley Vertu Signature Touch for Bentley - luksusowy smartfon
E. Domańska // 01. 02. 2016

Producent luksusowych samochodów marki Bentley zaprezentowano właśnie trzeci telefon Vertu, będący owocem współracy obu firm. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie smartfon... więcej »

Lamborghini 88 Tauri smartfon Lamborghini 88 Tauri – supersmartfon za 6 tys. dolarów
E. Domańska // 10. 01. 2015

Co można zrobić, gdy dysponuje się wolnymi środkami finansowymi w wysokości 6 tys. dolarów amerykańskich? Można na przykład zakupić smartfona, a w zasadzie supersmartfona,... więcej »

Przydrożne bary wystawione na próbę - nawigacja na smartfony
. // 11. 08. 2013

Będąc w trasie prędzej czy później każdy kierowca staje przed takim samym problemem. Gdzie się zatrzymać żeby coś zjeść? Rozmaitych barów, knajpek i zajazdów przy polskich drogach nie... więcej »

BlackBerry Porsche Design Stylowa komunikacja - BlackBerry od Porsche Design
K. Szreder // 08. 11. 2011

BlackBerry szturmem zdobywa serca Polaków, wszystko za sprawą ogromnej funkcjonalności i eleganckiego wyglądu. Porsche Design oraz Resarch In Motion przedstawiły ekskluzywną wersję smartfona. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Smartfon

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl