Strona główna » Tagi - Serwis główny » Torebka
zestaw toreb Audi R8 Zestaw toreb zaprojektowanych z myślą o nowym modelu Audi R8
E. Domańska // 18. 04. 2016

Torebka to jeden z nieodłącznych atrybutów kobiecości. Kobiety kochają torebki i każdy o tym wie. Niektóre z nas mają jedną ukochaną torebkę i noszą ją codziennie i do wszystkiego,... więcej »

Magic Stroller Bag Magic Stroller Bag - eleganckie torby do wózka
K. Szreder // 24. 03. 2016

Niektóre mamy wraz z urodzeniem dziecka przenoszą się w świat baloników, pajacyków i serduszek. Dla kobiet, które po porodzie dalej chcą być modne firma Magic Stroller Bag przygotowała... więcej »

Torebka Bentley Nowa kolekcja torebek Bentleya
E. Domańska // 03. 03. 2014

Nie wiem jak Wy, ale ja mam w szafie więcej toreb niż butów. I niestety ciągle dokupowałabym jakąś nową... Miłośniczki motoryzacji docenią z pewnością najnowsze torebki marki Bentley,... więcej »

PacaPod PacaPod - torby wielofunkcyjne dla zabieganej mamy
K. Szreder // 22. 01. 2014

Mama to gatunek multifunkcyjny. Podzielność uwagi, ręce jak u ośmiornicy i praktyczność na każdym kroku. Niestety ta ostatnia cecha często nie idzie w parze z dobrym designem. więcej »

Torebki Bentley Nowa kolekcja damskich torebek Bentley oczaruje fashionistki
E. Domańska // 15. 08. 2013

Torebek i butów nigdy nie będzie za wiele w szafie kobiety, a miłość do tych dodatków może skłaniać się w jedną lub drugą stronę bądź dzielić po równo. więcej »

Alfa Romeo pokazuje torebki inspirowane modelem MiTo
K. Szreder // 06. 01. 2011

W ramach obchodów stulecia marki, oraz wspierania młodych projektantów, Alfa Romeo zaprezentowała torebkę inspirowaną modelem MiTo. Złośliwi mówią, że bardziej odpowiednie dla... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Torebka