Strona główna » Tagi - Serwis główny » Obuwie
Olivier Janiak Olivier Janiak: Wolę inwestować w buty niż w samochody
. // 13. 06. 2016

Warszawa. We wtorek (07.06) otworzono największy w Polsce butik z luksusowym obuwiem w Domu Handlowym VITKAC. W ofercie dostępne będą znane, światowe marki, takie jak: Jimmy Choo, Givenchy,... więcej »

Nowa kolekcja butów od Pumy i Ferrari Nowa kolekcja butów od Pumy i Ferrari
. // 11. 03. 2015

Puma zaprojektowała 4 pary butów z okazji dziesiątej rocznicy współpracy Ferrari z markami sportowymi. Skórzane buty są połączeniem czerwieni Ferrari ze znakami szczególnymi typowymi dla... więcej »

Nubhes Nubhes - wygodnie za kółkiem
K. Szreder // 23. 12. 2014
Tagi: Obuwie, Buty, Nubhes

Wczoraj na naszym facebooku zadałyśmy Wam pytanie czy prowadzicie auto w szpilkach. Spora częśc z Was przyznała, że nie wyobraża sobie jazdy w innych butach. Czy to bezpieczne - specjaliści... więcej »

szpilki Prowadzisz w szpilkach? Dostaniesz mandat!
K. Szreder // 30. 03. 2014
Tagi: Przepisy, Obuwie, Buty

Kwintesencja stylu Francuzek? Nonszalancja, czerwona szminka i piękne szpilki. To właśnie ten ostatni element stał się obiektem sprawy sądowej. Jedna z firm ubezpieczeniowych z kraju nad... więcej »

Torebki Bentley Nowa kolekcja damskich torebek Bentley oczaruje fashionistki
E. Domańska // 15. 08. 2013

Torebek i butów nigdy nie będzie za wiele w szafie kobiety, a miłość do tych dodatków może skłaniać się w jedną lub drugą stronę bądź dzielić po równo. więcej »

Moto Szpilki Robert Tabor Moto Szpilki Robert Tabor - moda bywa bezlitosna
K. Szreder // 15. 05. 2013

Teoretycznie dziś miała przyjść do nas kolejna fala upałów. Czy to możliwe, żebym już od rana miała udar i przed oczami widziała kosmiczne stwory? Niestety, a może "stety",... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Obuwie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl