Strona główna » Tagi - Serwis główny » Szkoła Jazdy Renault
Kiedy nie wrzucać na luz?
. // 14. 10. 2013

Kierowcy często nadużywają sprzęgła, na przykład dotaczając się kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset metrów do świateł. Jak podkreślają specjaliści, jest to nieekonomiczne i... więcej »

O czym pamiętać podczas wakacyjnych powrotów?
E.D. // 23. 08. 2013

Miesiące letnie charakteryzują się wyjątkowo wysoką liczbą wypadków. Jest to spowodowane zwiększonym natężeniem ruchu, związanym z okresem wakacyjnym, ale też warunkami atmosferycznymi,... więcej »

Jak wyjechać samochodem z piasku? Jak wyjechać samochodem z piasku?
. // 24. 07. 2013

Trenerzy Szkoły Jazdy Renault radzą, co robić, gdy w poszukiwaniu ciekawych i dzikich miejsc odpoczynku zdarzy Ci się znaleźć na drodze, która bardziej przypomina plażę niż pas do ruchu... więcej »

Renault Nagłe zmiany pogody - jak zachować się na drodze?
. // 05. 07. 2013

Nagłe zmiany pogody mogą dezorientować kierowców. Gdy w czasie podróży intensywne słońce zamienia się w intensywne opady lub odwrotnie, trzeba pamiętać o dostosowaniu prędkości i stylu... więcej »

Uważaj, gdzie kładziesz zakupy
. // 13. 06. 2013

Czy zdarzyło Ci się zrobić zakupy, a następnie położyć je na tylnym siedzeniu zamiast zapakować do bagażnika? To teraz wyobraź sobie jabłka, które spadają na Ciebie z wysokości drugiego... więcej »

Jakie są najbardziej irytujące zachowania kierowców?
. // 05. 06. 2013

Co najbardziej denerwuje Polaków w zachowaniu innych kierowców? To przede wszystkim brak sygnalizowania zmiany pasa ruchu. Tak uważa 44% internautów, którzy wzięli udział w ankiecie... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Szkoła Jazdy Renault

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl