Strona główna » Tagi - Serwis główny » Szkoła Jazdy
Wyścigowa szkoła Lexusa Wyścigowa szkoła Lexusa
. // 16. 08. 2016

Jesienią Lexus uruchomi program szkoleń jazdy wyścigowej, w której będą mogli wziąć udział wszyscy zainteresowani kierowcy. Zajęcia praktyczne obejmować będą jazdy z instruktorem... więcej »

Kiedy nie wrzucać na luz?
. // 14. 10. 2013

Kierowcy często nadużywają sprzęgła, na przykład dotaczając się kilkadziesiąt, a czasami nawet kilkaset metrów do świateł. Jak podkreślają specjaliści, jest to nieekonomiczne i... więcej »

uwaga dzikie zwierzeta Niespodziewany gość na drodze
E.D. // 10. 09. 2013

Liczba wypadków samochodowych z udziałem zwierząt w samym 2012 roku wynosiła 166. Najwięcej tego typu zdarzeń ma miejsce wiosną oraz jesienią. W tym czasie zwierzęta wykazują największą... więcej »

O czym pamiętać podczas wakacyjnych powrotów?
E.D. // 23. 08. 2013

Miesiące letnie charakteryzują się wyjątkowo wysoką liczbą wypadków. Jest to spowodowane zwiększonym natężeniem ruchu, związanym z okresem wakacyjnym, ale też warunkami atmosferycznymi,... więcej »

Jak wyjechać samochodem z piasku? Jak wyjechać samochodem z piasku?
. // 24. 07. 2013

Trenerzy Szkoły Jazdy Renault radzą, co robić, gdy w poszukiwaniu ciekawych i dzikich miejsc odpoczynku zdarzy Ci się znaleźć na drodze, która bardziej przypomina plażę niż pas do ruchu... więcej »

Lusterko powiedz przecie... - czyli jak prawidłowo ustawić lusterka w samochodzie
. // 23. 07. 2013

Jedną z naczelnych zasad bezpiecznego podróżowania jest uważna obserwacja drogi i otoczenia wokół pojazdu. Oprócz zadbania o czyste szyby i sprawne wycieraczki należy prawidłowo ustawić w... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Szkoła Jazdy

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl